Коптильні для гарячого копчення

Новинка
Коптильня гарячого копчення Велика із гідрозатвором метал 1,2мм.
Новинка
Коптильня гарячого копчення Велика із гідрозатвором метал 2мм.
Новинка
Коптильня гарячого копчення Мала із гідрозатвором метал 2мм.
1 200.00 грн.
Коптильні для гарячого копчення
Коптильні для м’яса та риби     
Копчені морепродукти та м’ясні делікатеси, що приготовлені вдома, не порівняти з тими, що ми звикли купувати у супермаркеті. Домашні, ніжні, з величезною різноманітністю смаків та ароматів. А найголовніше – коптильні для гарячого копчення можна легко купити в інтернет магазині та насолоджуватися продуктами в будь-який час.

Для домашніх потреб важливо, щоб процес приготування у коптильні був простим. Саме такі коптильні презентує магазин коптилень. У нас Ви знайдете найвигідніші ціни від виробника та найшвидшу доставку по Україні.

Класичні коптильні для риби та м’яса є відмінним варіантом для використання в домашніх умовах, можуть за один раз приготувати до 10 кг продуктів (залежно від моделі). Тобто, за великим рахунком, такі коптильні можна легко використовувати в невеликому закладі або кафе, щоб тішити своїх клієнтів свіжими копченостями.

Магазин Happyhome – Ваш надійний помічник у приготуванні смачних продуктів. Звертайтеся до наших менеджерів, ми допоможемо підібрати найоптимальніший варіант, який повністю вирішить Ваші завдання. У нашому асортименті товари з нержавіючої або вуглецевої сталі.

Купити коптильню, щоб готувати рибу чи м’ясо як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні – легко на цій сторінці сайту. Ми продаємо коптильні недорого, для того щоб кожен покупець зміг знайти варіант для себе.
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок