Коптильні для гарячого копчення

Коптильня гарячого копчення Велика із гідрозатвором метал 1,2мм.
Коптильня гарячого копчення Велика із гідрозатвором метал 2мм.
Коптильня гарячого копчення Мала із гідрозатвором метал 2мм.
1 200.00 грн.
Коптильні для гарячого копчення
Коптильні для м’яса та риби     
Копчені морепродукти та м’ясні делікатеси, що приготовлені вдома, не порівняти з тими, що ми звикли купувати у супермаркеті. Домашні, ніжні, з величезною різноманітністю смаків та ароматів. А найголовніше – коптильні для гарячого копчення можна легко купити в інтернет магазині та насолоджуватися продуктами в будь-який час.

Для домашніх потреб важливо, щоб процес приготування у коптильні був простим. Саме такі коптильні презентує магазин коптилень. У нас Ви знайдете найвигідніші ціни від виробника та найшвидшу доставку по Україні.

Класичні коптильні для риби та м’яса є відмінним варіантом для використання в домашніх умовах, можуть за один раз приготувати до 10 кг продуктів (залежно від моделі). Тобто, за великим рахунком, такі коптильні можна легко використовувати в невеликому закладі або кафе, щоб тішити своїх клієнтів свіжими копченостями.

Магазин Happyhome – Ваш надійний помічник у приготуванні смачних продуктів. Звертайтеся до наших менеджерів, ми допоможемо підібрати найоптимальніший варіант, який повністю вирішить Ваші завдання. У нашому асортименті товари з нержавіючої або вуглецевої сталі.

Купити коптильню, щоб готувати рибу чи м’ясо як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні – легко на цій сторінці сайту. Ми продаємо коптильні недорого, для того щоб кожен покупець зміг знайти варіант для себе.
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок