Товари для туризму

Набір подарункових шампурів у дерев'яній коробці №7
3 500.00 грн.
Набір шампурів на подарунок №8
4 500.00 грн.
Набір шампурів у кейсі Витязь Люкс
4 000.00 грн.
Топ
Новинка
Опахало
В наявності
0
50.00 грн.
Чохол для мангалу на 10 шампурів
155.00 грн.
Чохол для мангалу на 12 шампурів
185.00 грн.
Чохол для мангалу на 6 шампурів
125.00 грн.
Чохол для мангалу на 7 шампурів (Високий)
240.00 грн.
Топ
Чохол для мангалу на 8 шампурів
140.00 грн.
Чохол для мангалу на 9 шампурів (Високий)
200.00 грн.
Топ
Чохол для шампурів 65 см
100.00 грн.
Топ
Чохол для шампурів 75 см
140.00 грн.
Товари для туризму

Майже цілий рік ми маємо дивовижну можливість перейнятися пригодницькою атмосферою туристичного походу. Але навіть у частіше лісу або в горах необхідно набратися сил, а щоб їжа була ще смачнішою та здоровішою протягом усього походу, потрібно підібрати спеціальний посуд. Набо посуд для пікніка в наш час має бути практичним, і стильним.

Асортименти посуду для пікніка

Якісні речі є найціннішими, і посуд не є винятком. Приготовлена ??на свіжому повітрі їжа має бути такою ж смачною та корисною, начебто приготована в домашніх умовах. Очевидно, що кухонне начиння не підійде для вилазки в гори, адже після відпочинку від нього залишаться лише спогади, у кращому разі ви привезете додому лише половину з ваших дорогоцінних сервізів. Тому краще обзавестися похідним посудом, який повинен бути міцним, займати мало місця, легким і зручним у транспортуванні та невеликого розміру. Рекомендується зберігати посуд у спеціальних чохлах, які у свою чергу повинні бути герметичні, виготовлені з міцного матеріалу. Наприклад, об'ємні ізотермічні контейнери зберігають температурний режим до 24 годин, що дає можливість переносити або перевозити свіже м'ясо, рибу та інші продукти, не турбуючись про їхній стан.

Купити якісний похідний посуд від перевірених виробників у нашому інтернет-магазині Happyhome можна за прийнятними цінами та швидкою доставкою по всій Україні.

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок